Workshop Obstakels, Verleidingen en meer.
Op zondag 5 november organiseert de JWSC in samenwerking met Huntingdogs in Rijen (Brabant) een Workshop Obstakels, Verleidingen en meer.
Doelgroep:
Deze workshop is voor iedereen op C-niveau en hoger. Honden mogen niet schotschuw zijn. Tijdens deze workshop wordt gebruik gemaakt van diverse soorten lokkers, birdlauncher, verleidingen, jachthutje en spring mogelijkheid.
Erik en zijn helpers maken er een onvergetelijke ochtend of middag vanwaar jullie uitgedaagd worden en versteld zullen staan van de mogelijkheden van je hond. We verzamelen dan vanaf 09:00 uur repectievelijk12:30 uur.
Inschrijving
Normaal betaal je € 75,- voor deze workshop maar de JWSC biedt deze (voor onze leden) aan voor slechts € 55,- Inschrijven kan hieronder en vol is vol!
Let op: Slechts 6 plekken per dagdeel.
Aanmelding voor de Workshop Obstakels, Verleidingen en meer.